הפרק שלי

רוחניות, אושר ושמחה

No public Twitter messages.

Facebook
RSS

השבוע נזכרתי בקטע מאוד עוצמתי במהלך פרויקט אבטחה זמני שהשתתפתי בו. קצת לפני שהתחלתי לעבוד בספריית גילה, אמרתי כן להצעה של חברת כוח אדם לאבטח איזו עצרת במודיעין עילית. העצרת הייתה בנושא סכנות הטכנולוגיה, השתתפו בעצרת הרבה אנשים מכובדים שאמרו כמה הטכנולוגיה יכולה להזיק לאדם ולהרחיק אותו מהייעוד האישי שלו. אבל ממה שאני הכי זוכר מהעצרת ההיא – זה השיר הנפלא שנקרא "אם תחנה" של יונתן שינפלד.

לא זיהיתי את השיר. גם לא הכרתי את הזמר הצעיר. הציבור מסביב היה יהודי-חרדי. שאלתי את אחד הילדים מי שר בצורה כל כך נפלאה. וקיבלתי גבות מורמות ושאלה נוקבת: "איך אתה לא מכיר את יונתן?! איפה אתה חי?". יונתן שינפלד הוא כוכב עולה בעולם המוזיקה החסידי, שהספיק לשתף פעולה עם שמות כמו אברהם פריד, ישי לפידות ועוד כישרונות מוכרים לציבור המאמין.

מה שיפה מאוד ביוטיוב שבלי שבכלל אתה מתכוון – אתה נחשף לכל כך הרבה שירים בעקבות ההשמעה האחרונה שלך באתר. אם פעם שדרני הרדיו היו שולטים באוזניים שלנו, מה כן נשמע ומה לא נשמע – היום הקהל מצביע בקליק השמאלי בעכבר. סביר להניח שלא הייתי נחשף לעוד הרבה שירים אחרים שגיליתי לאחרונה, והכל בזכות אותה עצרת. אז לחיי המוזיקה, לחיי גילויים חדשים, שאפו למלחין איתי עמרן שהלחין בצורה יוצאת מן הכלל את מזמור כ"ז בתהילים, ולמעבד דורון אלימלך. ושתהיה הצלחה רבה ליונתן שינפלד!

shinfeld

 


שאלון אופי מהקבוצה בפייסבוק: חושבים טוב - שא

שאלון אופי שעניתי עליו בזכות הקבוצה בפייסבוק: חושבים טוב - ...

מדיטציה יהודית המתאימה לכל אחד

שלום לכולם. בזמן האחרון אני מרגיש שיש לי מלחמה ברמה ...

הגנן והפרי - המדריך הקטן לחיים מאושרים על פי

אני זוכר כשחוויתי אכזבה לפני כמה שנים, כשרציתי משהו שלא ...

יום הולדת 30

קטע שכתבתי ביומן שלי לאחר שחגגתי יום הולדת 30 בי"ג ...

על התמכרות לרגשות שליליים

גיליתי אחרונה תגלית מרעישה בזכות הרצאה שצפיתי באינטרנט. גיליתי שהגוף ...