הפרק שלי

רוחניות, אושר ושמחה

No public Twitter messages.

Facebook
RSS

היי, אני כותב לך מכתב. כן, לא טעית 🙂 המכתב הזה מיועד לך. את החברה העתידית שלי, הבת-זוג שאשמח אותה. כרגע אני רווק, אך לא פסימי, אני מחייך ואופטימי, כי רק המחשבה שיהיה לנו כיף ביחד – מאוד משמחת. כבר עכשיו אני והחברים הקרובים שלי הולכים להרבה הרצאות בנושא זוגיות. אנחנו בתהליך של התחזקות, אמונה. וחשוב לנו שהזוגיות תהיה בנויה על ערכים יציבים. ושהשמחה שבלב תמיד תעטוף אותנו מהצדדים.

יש מה ללמוד מהעיתון היומי שיש לנו בבית

הרבה פעמים אני קורא בכל מיני כתבות בעיתונים על כל מיני זוגות נוצצים שהתגרשו וזה מאוד כואב לי, כי איך אפשר להתגרש אם אוהבים אחד את השנייה? אהבה אמיתית היא אהבה שלא תלויה בדבר. ועוד כשאין בעיות של פרנסה – אז בכלל אני לא מבין.

אני מאמין שברגע שניפגש – לא אסיר את הפוקוס ממך כי אני מאוד רוצה להכיר אותך. יש לי עוד הרבה על מה לעבוד מבפנים, משתדל לא להזניח את הנשמה שלי, מקווה מרוד שאוכל להכיל אותך בצורה הטובה ביותר.

תוכנית פעולה לבינתיים

כנראה שנחיה עוד הרבה שנים ביחד, אז המטרה שלי כרגע זה לעבוד על האישיות כדי שתקבלי משהו טוב. שתיהני ממני. שלא יימאס לך ממני. כבר אני יכול להרגיע אותך – משחקי כדורגל לא מדברים אליי, מרגיש טוב לגבי זה.

כרגע את יכולה למצוא אותי בהרצאות תורניות ושיעורים בבית כנסת כדי לבנות בסיס באופי שלי. התורה משנה אותי לטובה, החיבוק של בורא עולם עוטף אותי בחום. מקווה שגם את מנסה להרגיש כמה שיותר את החיבוקים שלו. אין יותר אוהב ממנו, יש לו דחף אדיר להטיב נו הרבה יותר ממה שאנחנו רוצים. צריך רק לבנות את הכלים הנכונים שביל לקבל את השפע שמתאים בדיוק לנשמה שלנו.

בשעה כבר מאוחרת, מאחל לך לילה טוב, אל תדאגי יותר מדי, באיזשהו שלב אנחנו ניפגש. מחכה לך. משתדל שלא לדאוג יותר מדי, זה קצת קשה אבל לא מוותר. תרשי לי לשתף אותך בשיר  של עמיר בניון שנקרא "געגוע" שמאוד מחזק אותי.


סיפור קצר: חלום שהחזיר אותי לגיל 16, כשהיינו ב

חלמתי חלום. חלום שבו חזרתי לדירה השכורה ההיא באילת, שהתארחנו ...

חמלה עצמית באמצעות כתיבה כדי לחזור לשמחה

שלום לכולם! מה שלומכם? אני שמח מאוד שיש לי את הבלוג ...

בדרך לזוגיות פותחים את הלב

בזמן האחרון גיליתי שהקשבה זה דבר נפלא. ולגרום לבן-אדם שמולי ...

הגבול הדק שבין מציאות מדומה לבין המציאות הא

היום בניגוד לעבר אני מבין שהמלחמה האמיתית היא המלחמה נגד ...

שאלון אופי מהקבוצה בפייסבוק: חושבים טוב - שא

שאלון אופי שעניתי עליו בזכות הקבוצה בפייסבוק: חושבים טוב - ...