הפרק שלי

רוחניות, אושר ושמחה

No public Twitter messages.

Facebook
RSS

את הפוסט כתבתי בי"א באדר, יומיים לפני שמלאו לי יום הולדת – 29 אביבים.

חזרתי עכשיו מיום עמוס פעילויות: בבוקר עבדתי באירוע בת מצווה שהתקיים בכותל הדרומי, ולאחר מכן הלכתי לכותל המערבי ומשם לערב אחדות בין כל העמים במרכז ביתא ברחוב יפו בירושלים.

אני מרגיש שהעולם הפנימי שלי מתרחב מרגע לרגע, שיש לי תקשורת בריאה וחזקה עם הבורא. אני הולך לישון עם לב נקי. ללא כעס על אף אחד. יש משפט מאוד יפה של הרב שלמה קרליבך: "אם הקדוש ברוך הוא היה נותן לי שני לבבות, הייתי יכול לשנוא באחד ולאהוב בשני. אך מכיוון שניתן לי רק לב אחד – אני מלא רק באהבה".

יום הולדת

אני באמת רוצה ומכוון לכך שארגיש בכל רמ"ח שאני מעין צינור של שפע, השאיפה האמיתית שלי היא להפיץ אור. אני נהנה לעזור לאנשים ובאמת מכל הלב בא לי רק לשמח ולאהוב את כולם.

תקופה ארוכה הסתכלתי על מה שחסר לי אבל היום אני מבין שיש לי הרבה. אף אחד לא חסך ממני שום דבר, אני שמח שיש לי את הכוח להסתכל קדימה ולהיות שלם ומאושר מתוך בחירה. "מעט אור דוחה הרבה מן החושך" אמרו חכמים. אם אפול חלילה לעצבות – אזכור את המשפט הזה.

יכול להיות שהשמחה שלי רק בתחילת דרכה. אני רוצה שהשמחה תדבק בי תמיד, כדי שהבת זוג שלי תהנה ממני מאוד. אני כבר מחכה בקוצר רוח לפגוש אותה.

אז לבת זוג העתידית שלי: אני מאוד רוצה להכיר אותך ומאוד רוצה לדעת איך לתקשר איתך ברמה האפקטיבית ביותר כדי שלא יהיו בינינו כל מיני קצרים מיותרים. הלוואי ואוכל לפנק אותך מהבחינה הגשמית והרוחנית יחדיו. אני רוצה שיהיה לך רק טוב יפה שלי. את מקסימה.


בדרך לזוגיות פותחים את הלב

בזמן האחרון גיליתי שהקשבה זה דבר נפלא. ולגרום לבן-אדם שמולי ...

הגבול הדק שבין מציאות מדומה לבין המציאות הא

היום בניגוד לעבר אני מבין שהמלחמה האמיתית היא המלחמה נגד ...

שאלון אופי מהקבוצה בפייסבוק: חושבים טוב - שא

שאלון אופי שעניתי עליו בזכות הקבוצה בפייסבוק: חושבים טוב - ...

מדיטציה יהודית המתאימה לכל אחד

שלום לכולם. בזמן האחרון אני מרגיש שיש לי מלחמה ברמה ...

הגנן והפרי - המדריך הקטן לחיים מאושרים על פי

אני זוכר כשחוויתי אכזבה לפני כמה שנים, כשרציתי משהו שלא ...