הפרק שלי

רוחניות, אושר ושמחה

No public Twitter messages.

Facebook
RSS

דודו אהרון הוא כוכב עולה בזמר הים תיכוני, למי שעוד לא מעודכן. אני באופן אישי חסיד מאוד גדול של הז'אנר, אבל תמיד חשבתי שיש בדודו אהרון רק כסף בראש: הוא מוציא יותר מדי סינגלים, השיא היה היה שאחרי האלבום "אין כמו אהבה" ממש חצי שנה אחר כך הוא הוציא את "גיבור". לאן אתה ממהר בן-אדם? תן לעכל קצת את מה שבישלת לנו. הרבה אנשים גם הרימו גבה על זה שהוא פתח מופע בהיכל התרבות אחרי שתי דיסקים בלבד. גם אז חשבתי שמדובר בגימיק נחמד שכנראה ייעלם עוד כמה זמן ושוב נישאר עם הזמרים המבוגרים יותר ועם שרית חדד.

דודו אהרוןאבל מסתבר שטעיתי,  כי דודו אהרון הוכיח שבהחלט יש לו מה לתת. הלחנים שלו לא נגמרים, ויש לו קהל נאמן שהולך אחריו מהרגע שפתח את הפה לראשונה. עכשיו הוא גם שופט בתוכנית של אייל גולן, אבל אני רוצה להתמקד בשיר החדש שלו שנקרא "אבא, סלח לי". הפזמון הזכיר לי את הלהיטים התורכיים של שנות ה-90. והעיבוד המוזיקלי הנפלא של יעקב למאי מחזיר אותי לימים שהייתי שוכב על המיטה אחרי שהייתי חוזר מהבית ספר, מדליק את הטרנזיסטור הישן שלי ושומע בקולי קולות את התחנה הפיראטית "קול המזרח" שהשמיעה רק זמרים ים תיכוניים קלילים וכבדים ושלכולם יש סוודר על החזה ("מי מתעסק? זה מיקו!"). אין ספק שאדון אהרון החליט קצת לגוון בקו המוזיקלי המאוס שכלל שירי פופ דביקים ולחנים בולגריים שכבר התחילו לעשות חור בראש.

לגבי התוכן של השיר, ניסיתי לנחש מה כבר קרה שהוא הוציא שיר קורע לב שהמילים שלו זועקות ומבקשות סליחה כאילו הוא הבריח למקסיקו 7 ק"ג קוקאין וגנב מכונית משטרה כדי לא לאחר להופעה של שריף ב'פלאקה'. בגלל שאני בחור מאוד סקרן אז חיפשתי קצת בגוגל והגעתי לראיון נדיר של אבא שלו שקצת דיבר יותר מדי, סביר להניח שהזמר המצליח לא אהב את זה, רב עם אביו קצת, האבא נעלב, בינתיים השיר "אמא יקרה" הצליח נורא, ואז דודו החליט שגם לאבא מגיע שיר הולם, וביחד עם השיר – באה ההתנצלות המיוחלת. ה' ישמור, כל קשר בין המציאות לדמיון הוא מקרי בהחלט ואל תשכחו גולשים יקרים שמדובר בבלוג ספרותי איכותי ועשיר. אני עדיין לא רכילאי באיזה צהובון של הטייקונים. מוגש כחומר למחשבה.

אבא ובן


הסרט האמיתי של החיים

מתי בפעם האחרונה עצרנו לרגע כדי לחגוג את עצם זה ...

לראות את האור

לראות מישהי מיוחדת שלא ראית הרבה זמן, מזיז לך משהו ...

איך להתגבר על אהבה נכזבת?

מקור הסבל האנושי זה הפער שבין הציפיות לבין המציאות שאנו ...

איך להעלות את הביטחון העצמי?

במהלך העבודה שלי בספריה יצא לי לדבר עם אחד המתנדבים ...

איך לבנות ביטחון והערכה עצמית

שלום לכולם! בהנחיית שי עזרן בניתי אלגוריתם קנטצ'יק שבנוי מכמה משפטים שאם ...