הפרק שלי

רוחניות, אושר ושמחה

No public Twitter messages.

Facebook
RSS

זאת הייתה עוד נסיעה בקווי הלילה של אגד, עוד אחת מהנסיעות של גיל 19 למדרחוב ובחזרה לבית. כשאני ואיתן חזרנו בקו 102, העברנו חוויות מימי הבית ספר,

בלי ששמנו לב המשכנו למחרוזת שירי קרליבך, מבלי שהתכוונתי לכך תוך כדי הקשבתי לשיח כנה ומלבב של שתי חברות על בחור אחד שהתנהג לא יפה . כשראיתי את המספרת לא יכולתי שלא להצטער על הכאב שלה: "סליחה שאני מתערב, אבל אני יכול לעזור באיזושהי צורה? אני די מצטער על הקטע הלא נעים שעברת"

הנערה בוכייה ענתה לי: "יש באמת על מה להצטער. הכרתי מישהו שפגע בי, תמיד אני נופלת על הלא-נכונים". היא תיארה לי מערכת יחסים של הרבה שיחות שלא נענו בפלאפון, הברזות, יחס משפיל וחוסר הקשבה.

"זה ממש מוזר לי, את נראית לי אחת כזאת שהכל מסתדר לה בקלות, את יפה מאוד, לא מגיע לך לקחת ללב אנשים כאלה. מגיע לך מישהו יותר טוב".

השיחה שלנו נקטעה באמצע כי היא הייתה חייבת לרדת מהאוטובוס אך הספיקה להודות לי על התמיכה. אני יכול להבין אותה, לפעמים קורה שמחפשים את האור דווקא במקומות הלא נכונים. ככה זה כשלא מבינים איפה האור נמצא. בגלל זה כיף לנסוע באוטובוסים, יש שם אופציה לעשות מעשים טובים. החיים הם כמו סימולטור – באים לעולם לזמן קצוב בשביל לשנות אותו לטובה. מקווה שעד עכשיו עשיתי משהו טוב.


הסרט האמיתי של החיים

מתי בפעם האחרונה עצרנו לרגע כדי לחגוג את עצם זה ...

לראות את האור

לראות מישהי מיוחדת שלא ראית הרבה זמן, מזיז לך משהו ...

איך להתגבר על אהבה נכזבת?

מקור הסבל האנושי זה הפער שבין הציפיות לבין המציאות שאנו ...

איך להעלות את הביטחון העצמי?

במהלך העבודה שלי בספריה יצא לי לדבר עם אחד המתנדבים ...

איך לבנות ביטחון והערכה עצמית

שלום לכולם! בהנחיית שי עזרן בניתי אלגוריתם קנטצ'יק שבנוי מכמה משפטים שאם ...