הפרק שלי

רוחניות, אושר ושמחה

No public Twitter messages.

Facebook
RSS

זאת הייתה עוד נסיעה בקווי הלילה של אגד, עוד אחת מהנסיעות של גיל 19 למדרחוב ובחזרה לבית. כשאני ואיתן חזרנו בקו 102, העברנו חוויות מימי הבית ספר,

בלי ששמנו לב המשכנו למחרוזת שירי קרליבך, מבלי שהתכוונתי לכך תוך כדי הקשבתי לשיח כנה ומלבב של שתי חברות על בחור אחד שהתנהג לא יפה . כשראיתי את המספרת לא יכולתי שלא להצטער על הכאב שלה: "סליחה שאני מתערב, אבל אני יכול לעזור באיזושהי צורה? אני די מצטער על הקטע הלא נעים שעברת"

הנערה בוכייה ענתה לי: "יש באמת על מה להצטער. הכרתי מישהו שפגע בי, תמיד אני נופלת על הלא-נכונים". היא תיארה לי מערכת יחסים של הרבה שיחות שלא נענו בפלאפון, הברזות, יחס משפיל וחוסר הקשבה.

"זה ממש מוזר לי, את נראית לי אחת כזאת שהכל מסתדר לה בקלות, את יפה מאוד, לא מגיע לך לקחת ללב אנשים כאלה. מגיע לך מישהו יותר טוב".

השיחה שלנו נקטעה באמצע כי היא הייתה חייבת לרדת מהאוטובוס אך הספיקה להודות לי על התמיכה. אני יכול להבין אותה, לפעמים קורה שמחפשים את האור דווקא במקומות הלא נכונים. ככה זה כשלא מבינים איפה האור נמצא. בגלל זה כיף לנסוע באוטובוסים, יש שם אופציה לעשות מעשים טובים. החיים הם כמו סימולטור – באים לעולם לזמן קצוב בשביל לשנות אותו לטובה. מקווה שעד עכשיו עשיתי משהו טוב.


סיפור קצר: חלום שהחזיר אותי לגיל 16, כשהיינו ב

חלמתי חלום. חלום שבו חזרתי לדירה השכורה ההיא באילת, שהתארחנו ...

חמלה עצמית באמצעות כתיבה כדי לחזור לשמחה

שלום לכולם! מה שלומכם? אני שמח מאוד שיש לי את הבלוג ...

בדרך לזוגיות פותחים את הלב

בזמן האחרון גיליתי שהקשבה זה דבר נפלא. ולגרום לבן-אדם שמולי ...

הגבול הדק שבין מציאות מדומה לבין המציאות הא

היום בניגוד לעבר אני מבין שהמלחמה האמיתית היא המלחמה נגד ...

שאלון אופי מהקבוצה בפייסבוק: חושבים טוב - שא

שאלון אופי שעניתי עליו בזכות הקבוצה בפייסבוק: חושבים טוב - ...